Adlo P.U.H. Dariusz Budkowski - ul. Towarowa 34B, 23-20 Kraśnik

KONTAKT Z NAMI


Zadzwoń do nas:

(81) 884-48-48


Wyślij do nas fax:

(81) 884-48-48


Napisz e-mail:

adlo@adlo.pl

Oferta

Naszą drugą specjalizacją jest projektowanie i montaż mebli na indywidualne zamówienie. Wykonujemy kompleksową aranżację wnętrz, przygotowując dla Państwa bezpłatny projekt (wizualizację) i wycenę. Podczas projektowania proponujemy własne rozwiązania uwzględniając indywidualne wymagania i potrzeby klienta.

    Wybrane wizualizacje:

ter                         


    Wykonujemy meble do mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne śledząc przy tym najciekawsze trendy. Do produkcji mebli wykorzystujemy materiały i akcesoria wysokiej jakości.

 Świadczymy usługi w zakresie budowy mebli:
- kuchennych,
- biurowych,
- łazienkowych,
- gabinetowych,
- barowych,
- dla aptek,
- szaf przesuwnych,
- garderób.

Oferta - ścianki z płyt HPL

    Projektujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju zabudowy ściankami z płyt laminatu wysokociśnieniowego HPL  mocowane systemowo na profilach aluminiowych.
    Popularnym rozwiązaniem  w tym systemie jest budowa kabin WC, prysznicowych, szafek w pomieszczeniach socjalnych itp. z uwagi na dużą wytrzymałość i wodoodporność zastosowanych płyt oraz łatwość utrzymania czystości na ich powierzchni. Przykład wykonania kabin WC znajdą Państwo w galerii zdjęć poniżej.
    Płyty HPL znajdują również zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym jako: płyty elewacyjne, zabudowa balustrad balkonowych lub podbitki dachowe.

 

 

Adlo P.U.H. Dariusz Budkowski - Generalne wykonastwo, budownictwo medyczne, przebudowy, inwestycje, meble, kabiny HPL
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych         Polityka Prywatności Cookie
Strona główna         Informacje o firmie        Budownictwo        Meble        Projektowanie        Nasze inwestycje        Kontakt