Adlo P.U.H. Dariusz Budkowski - ul. Towarowa 34B, 23-20 Kraśnik

KONTAKT Z NAMI


Zadzwoń do nas:

(81) 884-48-48


Wyślij do nas fax:

(81) 884-48-48


Napisz e-mail:

adlo@adlo.pl

Oferta

Nasza firma realizauje inwestycje z zakresu budownictwa ogólnego w systemie generalnego wykonawstwa jak i podwykonawstwa.

Specjalizujemy się w budownictwie szpitalnym w zakresie budowy, przebudowy sal operacyjnych, zabiegowych, pracowni diagnostycznych (m.in. tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego), budowy oraz przebudowy przychodni lekarskich, oddziałów szpitalnych, budowy, aranżacji  i wyposazenia aptek w meble.

 

Wykonujemy także usługi w zakresie:

 

► budowy budynków użyteczności publicznej,
► budowy magazynów, hal i wiat,
► remontu, przebudowy budynków mieszkalnych,
budowy domów jednorodzinnych,
► renowacji obiektów zabytkowych.

 Wycena

 

Zapraszamy do naszego biura. Na podstawie  otrzymanego  przez Państwa projektu określimy koszt ralizacji inwestycji. W przypadku remontu wykonamy inwentaryzację i oszacujemy wartość planowanych robót. Na życzenie zaproponujemy rozwiązania indywidualne dopasowane do Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych.

 

 

Materiały budowlane

 

 Stosujemy materiały budowlane renomowanych producentów, które posiadają odpowiednie certyfikaty jakości oraz spełniają rygorystyczne normy techniczne, a przy tym konkurencyjne cenowo. Każdemu naszemu klientowi udzielamy gwarancji na stosowane przez nas materiały oraz na nasze wykonawstwo.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji prowadzonych przez nas inwestycji.

Adlo P.U.H. Dariusz Budkowski - Generalne wykonastwo, budownictwo medyczne, przebudowy, inwestycje, meble, kabiny HPL
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych         Polityka Prywatności Cookie
Strona główna         Informacje o firmie        Budownictwo        Meble        Projektowanie        Nasze inwestycje        Kontakt